سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲

درباره ما

املاک کندوج در ابتدا با هدف ایجاد کسب و کار و سپس برای ارئه اطلاعات دقیق ملکی اعم از خرید و فروش ، رهن و اجاره کلیه انواع ملک بصورت تخصصی و حرفه ای برای مشتریان عزیز راه اندازی گردید .

 

 

با توجه به استفاده های بسیار بالای مردمی از فضای مجازی ، به جهت دسترسی بهتر و آسانتر مشتریان با مقوله خرید و فروش ملک در کشور ، با طراحی قالب  املاک کندوج در سال ۱۳۹۹ ، توانستم تا حدود بسیار زیادی راه را برای تعاملی بهتر فی مابین مشاور و مشتریان هموار کنیم .

همینک اینجانب یاسر نظریان در زمینه خرید و فروش ، رهن و اجاره سالانه و روزانه مفتخریم بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی در کنار مشتریان با مشاوره دقیق در خدمتتان باشیم.

حوضه فعالیت املاک کندوج در کل کشور مستقر میباشد و هر شخص در هر کجای کشور عزیزمان ایران میتواند ملک خود را به ثبت برساند و پس از بررسی کارشناسان ساینا وب تایید و در لیست اخرین املاک قرار بگیرد .

قالب املاک کندوج دارای امکانات کم نظیر ، همانند فیلتر جستجو پیشرفته ، ارسال ملک با جزئیات ریز بریز و به سلیقه ایران پسند ، کدنویسی بسیار تمیز بدون حتی یک خط کد اضافی ، سئو بسیار عالی جهت کاهش حجم تصاویر بطور خودکار و درج متا تگ های تصویر از روی عنوان ملک ، امکان ساخت لینک با فیلتر دلخواه و درج آن در هر کجای از سایت و یا ارسال ان به دیگران ، کنترل پنل بی نظیر اختصاصی کاربر و مشاور و موارد دیگر … میباشد .

از دیگر مزایای قالب ایران املاک امکان سفارش اپلیکیشن اختصاصی تنها با یک دهم قیمت و تحویل در زمان نهایت یک هفته ای میباشد که به شدت از هزینه های بسیار بالای طراحی اپلیکیشن برایتان میکاهد .

یک اپلیکیشن اندروید با امکان جستجو ملک ، درج ملک ، ویرایش اطلاعات کاربری ، نمایش اخرین املاک تایید شده در سایت …

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق مراجعه به صفحه ارتباط با ما از طریق روابط ارتباطی موجود، درخواست ها شکایات انتقادات و نظرات خود را برای ما بفرستید .

با تشکر از همکاری شما